layout-wrota-lipiec2014-tlo-roln-kulin

rolnictwo.

 

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

marzec 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

wrotapodkarpackie.pl

 

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Wyjazd studyjny producentów żywności wysokiej jakości.

W dniu 22 lipca 2020 r. odbył się Wyjazd Studyjny producentów żywności wysokiej jakości z Województwa Podkarpackiego w którym uczestniczyli Pan Piotr Pilch Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, Pani Zofia Kochan Dyrektor Departamentu Rolnictwa Geodezji i Gospodarki Mieniem a także pracownicy Wielofunkcyjnego Oddziału Rozwoju Wsi i Żywności Wysokiej Jakości w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego. W wyjeździe wzięli udział także przedstawiciele Kół Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszeń a także producenci żywności wysokiej jakości z województwa podkarpackiego.
W gospodarstwie „Bieszczadzka Koza” zostały przeprowadzone warsztaty szkoleniowe dotyczące produktu tradycyjnego pn. „Wspieranie rozwoju przedsiębiorczości wiejskiej z przetwórstwem na przykładzie gospodarstw agroturystycznych, małych rodzinnych firm związanych z przetwórstwem produktów tradycyjnych i regionalnych”. Odbyła się też degustacja produktów tradycyjnych i regionalnych. Była to pierwsza wizyta w gospodarstwie produkującym sery kozie metodami tradycyjnymi i regionalnymi w malowniczej miejscowości Smolnik.
Ważnym punktem programu było odwiedzenie Klasztoru Sióstr Nazaretanek w Komańczy gdzie był internowany Prymas Tysiąclecia Stefan Wyszyński.
Wyjazd studyjny okazał się najlepszą formą podniesienia wiedzy na temat przedsiębiorczości i przetwórstwa lokalnego ze względu na fakt, iż nabyte wiadomości teoretyczne można było zobaczyć w praktyce. Mamy nadzieję, że przedsięwzięcie to pozytywnie wpłynie na uczestników i zainspiruje ich do podejmowania działań na rzecz rozwoju własnej działalności, a także naszego regionu.polska smakuje 

aviavalleybaner prognoza

podkarpackie sz perspektywalotniksko

monitoruj podkarpackiepolska pomoc pl 220

move on greentourage