layout-wrota-lipiec2014-tlo-roln-kulin

rolnictwo.

 

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

grudzień 2019
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

wrotapodkarpackie.pl

 

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

XIV edycja konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów"

          30 sierpnia na Rynku w Jarosławiu odbyła się XIV edycja konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów’, którego organizatorem był Marszałek Województwa Podkarpackiego Burmistrz Miasta Jarosławia Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego przy współpracy z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. W/w wydarzenie było wspaniałą okazją do zaprezentowania bogactwa kulinarnego naszego regionu który chcemy pielęgnować i wykorzystać jako atut rozwoju  turystyki połączonej z dziedzictwem kulinarnym . Mamy także nadzieję że uda nam się uratować przed zapomnieniem kolejne kulinarne perełki, które dołączą do zarejestrowanych w województwie podkarpackim produktów tradycyjnych. i  przyczynią  i się do rozwoju naszego regionu.

 

Komisja w składzie:

  1. Izabela Byszewska - Prezes Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego;
  2. Jan Zwoliński - Wiceprezes polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego;
  3. Janina Kamińska - Z-ca Dyrektora Podkarpackiego Ośrodka Dworactwa Rolniczego w Boguchwale;
  4. Zofia Kochan - Dyrektor Departamentu Rolnictwa, geodezji i Gospodarki Mieniem;
  5. Dorota Jamrozy - Kierownik Oddziału Wielofunkcyjnego Rozwoju Wsi i Żywności Wysokiej Jakości;
  6. Piotr Socha - TVP;
  7. Grażyna Prząda - Urząd Miasta Jarosław.

 

Kategoria: PRODUKTY REGIONALNE POCHODZENIA ZWIERZĘCEGO

Podkategoria: Produkty i przetwory mięsne:

- KGW Korczyna - Sporne Krystyna Szmyd za kiełbasiankę gospodarza;

- Masarnia Osip Zygmunt Osip Wierzawice za kiełbasę swojską z Wierzeic;

- KGW Lipnik za salceson wiejski domowy.

Podkategoria: Produkty mleczne:

-Stowarzyszenie „Nad Sanem” w Kostkowie Krystyna Sander za ser gotowany z ziołami.

Podkategoria: Miody:

- KGW przy Towarzystwie Przyjaciół Wsi Bieliniec za miód z faceli. 

Wyróżnienia:

- Janina Baran KGW Sędziszów Młp.  za kurę z zagrody;

- Kazimiera Smoleń za ser wołoski z mleka krowiego.

 

 

Kategoria: PRODUKTY REGIONALNE POCHODZENIA ROŚLINNEGO          

Podkartegoria: Przetwory owocowe:

- Józefa Kwarta za rzewieniak.

Podkategoria: Produkty zbożowe:

- PHU G.W. Kłaczyńscy za chleb żytni za zakwasie z ziemi mieleckiej.

Podkategoria: Wyroby cukiernicze:

- KGW Gorliczyna Krystyna Bajda za tort z fasoli Piękny Jaś.

Wyróżnienia:

- Irena Dzindzio za sorbet malinowy;

- Danuta Wawrzyszczuk Gospodarstwo Agroturystyczne „Na Zamłyniu” za chleb zamłyński.

 

 

Kategoria: NAPOJE REGIONALNE

Podkartegoria: Napoje bezalkoholowe:

- Leokadia Gugała za napój ziołowy orzeźwiający.

Podkatergoria: Napoje alkoholowe:

-Winnica Rodziny Steckich za wino gronowe czerwone.

Wyróżnienia:

- Izabela Łysikowska za okowitę staropolską;

- KGW Ulanica za nalewkę z czerwonej porzeczki;

 

 

Kategoria: INNE PRODUKTY REGIONALNE    

- Gospodarstwo Agroturystyczne Krystyna Wronowska za bieszczadzki barszcz kiszony.

Wyróżnienia:

- KGW Nockowa Krystyna Żuczek za wigilijny wieniec gryczany z Nockowej;

- Maria i Mieczysław Łabęccy za lizaki wigilijne ulanowskie.

 

W tym Konkursie wzięło udział ponad 120 wystawców którzy zaprezentowali do oceny 130 produktów oraz 3 restauracje, których swoje potrawy oceniała komisja w składzie:

- Hanna Szymanderska - autorka wielu książek kulinarnych;

- Jolanta Korbut - Urząd Miasta Jarosławia;

- Dorota Zańko - redaktor radia VIA;

w/w komisja oceniała następujące potrawy reprezentowane przez poszczególne restauracje:

 

- Restauracja Piast Jarosław -  gołąbki z farszem z ziemniaków i kaszy sosem grzybowym  i przystawkę – pamułę

- Dwór Hetman Jarosław -  cielęcinę z pańskiego stołu;

- Przystawka – sandacz po Hetmańsku;

- JK Sp..z o.o Zakład Mięsny – „Jasiołka Dukla”;

- Klopsiki wołowe z kaszą pęczak przystawką  zupa serwatcznka Nominacje do nagrody „Perła 2014”.

 

Podczas tego konkursu komisja wyłoniła także Nominacje do Perły 2014, które statuetki produkty otrzymają w dniu 28.09.2014 roku na Polagrze FOOOD w Poznaniu.

 

Wszystkim nagrodzonym życzymy dalszych sukcesów i wszystkiego najlepszego:

1. Podpłomyk Zagorzycki - Jadwiga Pasela Stowarzyszenie Gospodyń  Wiejskich ”Zagorzanki”;

2. Markowska kiełbasa szynkowa - Jan Fołta  ZUi PM;

3. Bryndza Kozia – Gospodarstwo Ekologiczne „Figa”;

4. Chrupaczki - Maria i Mieczysław Łabęccy. 

 

 2 3

4 5 6

7 8 9

10 11 12

 



polska smakuje 

aviavalleybaner prognoza

podkarpackie sz perspektywalotniksko

monitoruj podkarpackiepolska pomoc pl 220

move on greentourage