layout-wrota-lipiec2014-tlo-roln-kulin

rolnictwo.

 

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

marzec 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

wrotapodkarpackie.pl

 

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Zaproszenie na festiwal "Na kulinarnym szlaku wschodniej Polski"

Uprzejmie informujmy, że Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie oraz Wójt Gminy Lubaczów organizują festiwal „Na kulinarnym szlaku wschodniej Polski” połączony z Dziedzictwem Kresów wydarzenie odbędzie się w dniu 4.08.2019 r. w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej ul. Kolejowa 16.
Wydarzenie będzie organizowane w formie miasteczka produktów tradycyjnych, regionalnych i ekologicznych, charakterystycznych dla wschodniej Polski. Udział w festiwalu jest bezpłatny. Przewidujemy w nim uczestnictwo znacznej ilości wystawców z trzech województw: podkarpackiego, lubelskiego oraz podlaskiego. Organizatorzy zapewniają wszystkim zakwalifikowanym uczestnikom miejsce wystawowe w ich własnych namiotach lub stoiskach. Jednocześnie przypominamy, że zgłoszenie uczestnictwa zobowiązuje Państwa do aktywnego udziału przez cały czas trwania kiermaszu. Podczas wydarzenia planowana jest prezentacja lokalnych producentów.
Przedmiotowe przedsięwzięcie wpisuje się w realizowany cykl wydarzeń promocyjnych związanych z żywnością charakterystyczną dla regionów wschodniej Polski. Celem organizowanego festiwalu „Na kulinarnym szlaku wschodniej Polski” jest identyfikacja i promocja wysokiej jakości żywności, wytwarzanej przez lokalne podmioty gospodarcze z wykorzystaniem regionalnych surowców i tradycyjnych technologii. Organizowane przedsięwzięcie ma na celu podniesienie konkurencyjności lokalnych wytwórców oraz przyczynia się do kreowania pozytywnego wizerunku województwa, jako miejsca przyjaznego rozwojowi gospodarki.
Przedsięwzięcie promocyjne będzie odbywało się w niedzielę 4 sierpnia 2019 r od godz. 11.00 do 19.00, prosimy o wcześniejsze przybycie celem przygotowania swojego stoiska (możliwość wjazdu od godz.7.00). Organizowany festiwal będzie wzbogacony o wiele wydarzeń towarzyszących. W czasie trwania festiwalu zapraszamy do udziału w organizowanych konkursach na „Najciekawsze stoisko wschodnich ziem Polski” oraz „Najlepszy smak wschodnich ziem Polski”. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.
Jednocześnie przypominamy Państwu, że osoba wystawiająca swój produkt żywnościowy powinna posiadać aktualne badania zdrowotne wymagane przy kontakcie z żywnością. Prosimy o zwrócenie uwagi na właściwą, zgodną z wymogami sanitarnymi ekspozycję prezentowanych produktów. Jeżeli będą Państwo chcieli prowadzić sprzedaż swoich wyrobów należy pamiętać o wymogach polskiego prawa z zakresu finansów i należytego dokumentowania prowadzonej sprzedaży, np. obowiązek prowadzenia kasy fiskalnej.
Zgłoszenie udziału należy przesłać na załączonym formularzu w terminie do 26 lipca br. e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


polska smakuje 

aviavalleybaner prognoza

podkarpackie sz perspektywalotniksko

monitoruj podkarpackiepolska pomoc pl 220

move on greentourage